Pereiti prie turinio

Keliaujant pietūs maisto dėžutėje. Ar verta?

Dienos pietūs VilniujeNet neverta diskutuoti apie tai, ar būtina valgyti pietus. Jeigu dažnas nusprendžia atsisakyti pusryčių, kadangi rytais sunkiai valgosi, tai pietūs daugelio racione yra svarbiausias dienos patiekalas. Sako,a, kad jeigu pietūs bus labai sotūs bei tvirti – tokiu atveju pavyks išvengti vakarinio bado ir tuo pačiu mažiau persivalgysite. Tiesa, kadangi daugelis mūsų pietų metu būna darbo vietoje – tenka apsvarstyti ką valgyti, kad pavyktų sočiai pasistiprinti ir tuo pačiu per daug nenuskriausti savo piniginės.

Kol vieniems dienos pietūs Vilniuje skaniausi maitinimo įstaigose ir čia dažniausiai keliauja per pietų pertrauką, tuo tarpu kiti gamina namuose, kadangi jiems tai atrodo pigesnis pasirinkimas. Tačiau ar tikrai? Dažnai kur kas labiau pavyksta sutaupyti investuojant į kokybiškus pietus maitinimo įstaigose.

Ką pietums valgo lietuviai?

Žinoma, viskas priklauso nuo kiekvieno asmens, tačiau pastebima, kad lietuviai per pietus valgo labai sotų ir daug angliavandenių turintį maistą. Dažniausiai pasirenkami tradiciniai lietuviški patiekalai, kurie gardinami padažais bei kitais panašiais malonumą sukeliančiais komponentais. Tiesa, kavinėse prie dienos pietų dažniausiai prideda sriubą, o dietologai tikina, kad tai labai geras pasirinkimas. Tuo tarpu patys ruošdami maistą retas dedami į darbą sriubą, kadangi tai atrodo gana nepatogu, juolab, visiems pilniems pietums paruošti reikia skirti labai daug laiko. Taigi, vietoj sriubos pasirenkamas desertas, pavydžiu, šokoladukas, tad jis tikrai nėra naudingas žmogui. Tai tik įrodo, kad pietus labiausiai verta valgyti tokiose vietose, kur specialistai dirba būtent su maistu. O tai, kad kasdien reikia valgyti subalansuotą ir sotų maistą – puikiai žino visi.

Ką greitai pasigaminti pačiam?

Jeigu norite kiekvieną dieną valgyti naminį  maistą net jeigu tai ir brangesnis pasirinkimas  - siūlome rinktis paprasčiausią variantą, kuris padės sutaupyti daug laiko ir džiaugtis skaniu maistu. Tai yra troškiniai. Žinoma, jie gali būti labai įvairūs, tad siūlome kiekvieną kartą išbandyti vis kitą variantą. Tuo pačiu siūlome nepamiršti, kad troškinys skanus tik tokiu atveju, jeigu jis yra pašildytas. Taigi, puikus pasirinkimas yra neštis maistą į darbą dažniausiai tik kai yra virtuvė. Kitais atvejis paprasčiausiai neverta, nes šaltas maistas bus neskanus ir tokiu atveju net nebesinorės valgyti pietų. Tokiu atveju tikrai geriausias pasirinkimas valgyti ten, kur Jums bus pasiūlytas skanus bei sveikas maistas.

Kokia kavinė geriausia?

Daugelis tinkamos maitinimo vietos ieško internetu, kadangi greitai ir paprastai galima palyginti skirtingas galimybes. Žinoma, susipažinti su meniu, o tai labai aktualu tiems, kurie valgo specifinį maistą. Taip pat reikia įvertinti ir kainoraščius, kurie irgi prisideda prie konkretaus pasirinkimo. Daugeliu atveju verta tapti lojaliu klientu, kadangi tokiu atveju galėsite mokėti mažiau, tačiau gauti daugiau. Dažnos darbo vietos sudaro tokias sutartis, kad darbuotojai galėtų valgyti pigiau. Puiku ir verta.

Akivaizdu, kad dienos pietūs yra kur kas geresnis pasirinkimas, kadangi daugeli atveju kainuoja pigiau, nereikia gaišti daug laiko, galite valgyti tikrai maistingus patiekus, žinoma, patiekalai bus labai gražūs bei skanūs. Dienos pietūs – puikus pasirinkimas kiekvienam. Laiką tapanti kitaip ir nebegali įsivaizduoti savo gyvenimo, kadangi pietų ruošimas namuose užima labai daug laiko ir dažnai perkant atskirus produktus permokėsite kur kas daugiau. Ar verta, kai šiais laikais viskas taip paprasta?

Susipažinkite su maitinimo įstaigomis internetu ir leiskite sau valgyti skaniai, sočiai ir maistingai. Kad laimingas būtų ir kūnas, ir siela.